Sigorta Hizmetleri - Karagöz Otomotiv
karagoz otomotiv ufak logo

Sigorta Hizmetleri

İBRA DOSYALARINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Araç trafik sigortası hizmeti devletin zorunlu kıldığı hizmetler arasındadır. Sigortacılık hizmetini büyük şirketler küçük merkezlerdeki acenteler ile sağlamaktadır. Bu acenteler devlet adına hizmetleri yerine getiren iş merkezleri olarak nitelendirilebilir.

Trafik Sigortası Kapsamı Nedir?

Trafik sigortası çeşitli kapsamlar ve şartları içinde barındıran ve bu şartlar dahilinde de fiyat klozlarının ortaya çıktığı işlemlerdir. Sigortacılık işlemlerini yapan acenteler kişiler adına poliçeler keser.

Trafik sigortasının kapsamı hakkında şu detayları vermek doğru olacaktır:

sigorta hizmetleri

Trafik Sigortası Nedir?

Trafik sigortası tam anlamıyla kaza anında karşı tarafa vermiş olduğunuz zararın ödenmesi teminatını içermektedir. Firmamız bu konuda birçok kazalı araçları trafik sigortasının kapsam ve teminatları dahilinde yaptırılmasına aracı olmaktadır. Tüm trafik sigortaları ile anlaşmalı servis olan aracımızda tüm kaza hasarlarınız ücretsiz olarak sigorta şirketlerinden temin edilmekte ve sizlere hizmet verilmektedir. Hasar için sistem üzerinden her müşteriye bir dosya açılmakta ve bu dosya numarası ile hasar kaydınızı inceleyebilirsiniz. Hasarlar genel olarak bir hafta içerisinde yapılması muhtemeldir. Bu durum firmamızın yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

Trafik Sigortası Teminatları

Trafik sigortasının teminatları yasalar ve devletçe belirlenmiş ve her araca aynı oran ve şekilde uygulanan teminatlardan oluşmaktadır. Firmamızda bu teminatlara riayet ederek sizleri mağdur etmeden hizmet vermektedir.

Ayrıca bu teminatların nasıl ve hangi oranda kullanılacağına da kaza anında hasar tespiti yapabilmek için ekip arkadaşlarımız olay yerine intikal etmektedir. Uydu üzerinden tespit komisyonu hasar oranını belirleyerek kurallar dahilinde bir değerlendirme yaparak kusur oranlarını bizlere bildirmektedir.

Firmamızın yapmış olduğu tüm hizmetler verilen ve açılan dosya üzerinden acenteler veya bizlerin irtibat numarası ile kolayca bilgiye erişim sağlayabilirsiniz. Hangi trafik sigortası ile anlaşmamız var ve daha detaylı bilgilere sahip olabilmek için mutlaka iletişim numaralarımız üzerinde irtibata geçiniz.

Diğer tüm sigorta şirketlerinin sigortalılarına da anlaşmalı servis mahiyetinde hizmet verilmektedir. Karagöz Otomotiv tüm sigortalı araçlar için kaza mahalline bir telefon kadar yakın olup sigorta hizmeti, ekspertiz hizmeti, müşteri adına hasar takibi, 2 yıl garanti hizmeti ve müşteri memnuniyeti ile eksiksiz ve kusursuz hizmetler sunar. Hızlı servis hizmeti vermekteyiz.

Axa Sigorta, Anadolu Sigorta, Allianz Sigorta, Ergo Sigorta, Hdi Sigorta, Halk Sigorta, Güneş Sigorta, Groupoma Sigorta, Doğa Sigorta, Orient Sigorta, Quick Sigorta, Ziraat Sigorta

          doga-sigorta-logosu ethica-sigorta-logosu