Elektrik-Elektronik - Karagöz Otomotiv
karagoz otomotiv ufak logo

Elektrik-Elektronik

Firmamız yetkili servis tecrübesi ile elektrik-elektronik aksan tamiri, otomobil tamiri ve satışı, yedek parça, montaj hizmetleri veren firmadır. Aracınızla ilgili her türlü arıza durumunda ve yedek parça ihtiyacınızda firmamız her zaman en kaliteli uzman kadrosuyla hizmetinizdedir. Oluşan arızanın doğru bir şekilde tespitini yaparak aracınıza en uygun işlemi yapmaktayız.

Firmamızın Vermiş Olduğu Hizmetler

Firmamız otomobil elektrik ve elektronik alanında üstün ekipmanlar kullanarak hizmet vermektedir.

Bu vermiş olduğumuz hizmetler hakkında kısaca bilgi vermemiz gerekirse;

Hizmetlerimizi Hakkında

Firmamızın sunmuş olduğu hizmetleri şu şekilde anlatmamız gerekirse;

Deneyimle ekimiz talep etmiş olduğunuz her türlü hizmeti en titiz şekilde değerlendirerek sizlere geri dönüş yapacaktır.

Firmamızın Referansları

Firmamız uzun yıllardan beri sektördeki tecrübesi ile bugüne kadar birçok kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermiştir. Firma olarak hedefimiz müşterilerimizin bizlere olan güvenlerini boşa çıkartmamaktır. Vermiş olduğumuz kaliteli hizmet ile her daim müşterilerimizin güvenini kazanmayı ilke edinmişizdir. Sektörde lider ve önce firma olarak uzun yıllardır hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Firmamızın Misyonu

Firma olarak belirlemiş olduğumuz misyonumuz; kaliteli hizmeti ekonomik bir şekilde müşterilerimize sunmaktır. Yapmış olduğumuz işlerdeki dürüstlüğü ön planda tutarak, güler yüzlü bir hizmet vermek amacımızdır. Her zaman bulunmuş olduğumuz sektördeki değişiklikleri takip ederek bu değişiklikleri yapmış olduğumuz işlere en süratli bir şekilde yansıtmaktır.

Aracınızın elektrik aksamı yine tüm teknolojik imkanlar kullanılarak kontrol edilir. Artık aracınız servisimizde deneyimli personelimizle güven altındadır.