Fırın Boya - Karagöz Otomotiv
karagoz otomotiv ufak logo

Fırın Boya

Fırın Boya Hizmeti

Firmamız deneyimli kadrosu ve uzun yıllar sektördeki tecrübesi ile müşterilerine otomobil tamiri, otomobil bakımı ve satış hizmetlerini vermektedir. Firmamız ayriyeten otomobiller için fırın boya hizmeti uygun fiyata veriyor.

Firmanın Vermiş Olduğu Hizmetler

Firmamızın yukarıda ana başlıkları ile belirtmiş olduğumuz hizmetlerini geniş bir şekilde anlatmak gerekirse;

Vermiş Olduğumuz Hizmet Detayları

Vermiş olduğumuz hizmetler hakkında biraz bilgi verelim.

Firmanın Vermiş Olduğu Sigorta Hizmetleri

Firmamız tüm sigortalı araçlar için kaza olan yere bir telefon kadar yakındır. Olası bir kaza geçirmeniz durumunda firma olarak sigorta hizmeti, ekspertiz hizmeti, müşteri ismine hasar takibi hizmetini vermekteyiz. 2 yıl garantili bir şekilde müşterilerimize bu hizmetleri sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız hızlı bir şekilde hizmetinizde bulunmaktadır.

Firmamızın Müşteri Memnuniyeti Hakkında Hizmeti

Firmamız usta personel kadrosunu ve teknolojiyi aynı çatı altına birleştirmiştir. Müşterilerimize uzman personelimiz ve üstün teknoloji ekipmanlarımızla hizmet vermekteyiz. Marka ve model ayrımı gözetmeden bütün müşterilerimizin araçlarına aynı kalitede hizmet vermekteyiz.

Firmamızın Sunmuş Olduğu Satış Hizmeti

Firmamız bu saymış olduğumuz hizmetlerin dışında 2’inci el aracınızın alım satımları ile de ilgili hizmet vermektedir. Bakım için bizlere vermiş olduğunuz araçlarınızın bakım ve tamirini yaparak sizin adınıza satış yapmaktayız. Aracınız bu şekilde ilk aldığı değere yakın bir değerle satılmaktadır. Firma olarak bu özel hizmeti değerli müşterilerimize sunuyoruz.

 

OTO FIRIN BOYA

Renkler, nexa autocolor bilgisayarlı mixer cihazında hazırlanarak, aracın orjinal rengi bulunmaktadır.Günümüz tabiat şartları ve hava kirliliği,boya korumanın önemini daha da arttırmaktadır.Tüm bu olumsuzluklar,boya koruma ürünleri ve yoğun boya temizliği,çizik giderme,parlatma sistemleri ile giderilir.Aracınızda ilk günkü parlaklık elde edilir.Boyanızın ömrünü ve parlaklığını,dolayısıyla 2.el değerini,aracınızı satana kadar devam ettirmek istiyorsanız,Karagözotomotiv’e gelerek 2 yıl garantili Glasurit boya hizmetinden faydalanın