Mekanik Servis - Karagöz Otomotiv
karagoz otomotiv ufak logo

Mekanik Servis

Mekanik Servis Hizmeti

Firmamız uzun yıllardan beri uzman ekip kadrosuyla oto tamiri, oto bakımı, otomobil satışı, mekanik servis hizmeti veren bir firmadır. Aracınız ile ilgili mekanik bir sorun varsa, en yeni şekildeki ekipmanlarımız ile hizmetinizde bulunuyoruz. Teknik bilgiye sahip işinde ustalaşmış personelimiz, mekanik araç sistemlerine sahip en iyi test ekipmanı ve orjinal yedek parçalar ile siz müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Firmamızın Vermiş Olduğu Hizmetler

Firma olarak siz değerli müşterilerimize çok farklı alanlarda hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Bu hizmetlerimizden bahsetmemiz gerekirse;

Gibi hizmetlerimizin haricinde periyodik bakım, kış kontrolü, tatil kontrolü, egzozemisyon testi, muayene öncesi kontrol gibi çok farklı ve çeşitli alanlarda firmamızın hizmetleri devam etmektedir.

Hizmetler Hakkında Bilgilendirme

Firma olarak sizlere hizmetlerimizi kısaca anlatmak istiyoruz.

Firmamızın Kalite Yönetimi

Firmamız müşterilerine birinci sınıf ürünler ve profesyonel uzman ekip ile kaliteli bir hizmet vermektedir. Müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamaktayız. Firmamıza gelen müşterilerimiz araçlarının yapılmasını beklerken evinde oturuyormuş gibi rahat bir ortam sağlayarak aracınızı yapıp teslim ederiz. Müşterilerimize daima en kaliteli çözümü sunmaktayız.

Firmamızın Test Ekipmanları Hakkında

Firmamız her zaman profesyonel test ekipmanları ve dijital bilgi sistemlerini kullanarak müşterilerine hizmet vermektedir. Bu şekilde servisimiz onarım ve bakım gibi konularda uzmanlaşmıştır. Bunun size avantajı ise, zamandan ve maddi olarak paradan tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

MEKANİK SERVİS

İleri teknolojiyle üretilen üstün performanslı araçların, tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Servisimizde müşteri odaklı servis anlayışı ile verdiğimiz hizmetlerde, müşteri memnuniyetinin en yüksek seviyede kalması hedeflenir. Her türlü teknik donanım, konusunda uzman,güler yüzlü kadromuz,sürekli eğitim ve başarılı bir ekip çalışması ile sizlere hızlı ve güvenilir servis imkanı sağlar.